Спирали для шнеков

СПІРАЛІ ШНЕКІВ
з інженерного пластика TEKRONE

РЕМОНТ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ШНЕКІВ РІЗНОМАНІТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ЧОМУ Ж ТЕКРОН®?

Хімічно інертний

Антиадгезивний

-250 С° … + 80 С°

Ударостійкий

Ізолятор

Антистатичний

Матеріал ТЕКРОН® має видатні властивості по зносостійкості, які можуть в деяких додатках змагатися зі сталлю (в 4-5 разів).

Антиадгезійні якості ТЕКРОНУ® дозволяють забути про налипання на поверхню будь-яких матеріалів будь-якої вологості і консистенції.

Низький коефіцієнт тертя дозволяє використовувати його в умовах постійного тертя й контакту.

Відмінні властивості хімічної інертності дозволяють використовувати цей матеріал в умовах агресивних середовищ. Допускається застосування матеріалу в харчовій промисловості.

ПЕРЕВАГИ СПІРАЛЕЙ З ТЕКРОНУ®

ВИСОКА
ПРОДУКТИВНІСТЬ
ШНЕКУ

За рахунок дуже низького коефіцієнта тертя конструктивно можна доводити проміжок між пером шнека і корпусом транспортера практично до нуля. За рахунок цього виключається прослизання вантажу.

ВІДМІННА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

Висока стійкість ТЕКРОНУ® до зносу значно подовжує термін служби спіралі шнека і транспортера в цілому. Знижує витрати на ремонти і втрати при простоях.

ДБАЙЛИВЕ
СТАВЛЕННЯ
ДО ВАНТАЖУ

За рахунок пластичних властивостей матеріалу і практично нульового проміжку з корпусом знижується травмування продукту. Так само цьому сприяє відсутність гострих країв пера внаслідок відсутності такого типу зносу.

ВІДМІННА СТІЙКІСТЬ
ДО АГРЕСИВНИХ
СЕРЕДОВИЩ

Хімстійкість дозволяє застосовувати шнеки практично у всіх сферах індустрії. Цьому так само сприяє і широкий діапазон робочих температур, антистатичність. Допускається застосування матеріалу в харчовій промисловості.

ПРОСТИЙ
СПОСІБ
МОНТАЖУ

Монтувати спіраль з шнека прямо на Ваш зношений шнек дуже просто. Це не вимагає спеціальних знань і умінь. Ми виробляємо спеціальні футеровані болти для монтажу, але можна застосовувати звичайні болти і заклепки.

ГАЛЕРЕЯ РОЗРОБОК

Розрахунок спіралі шнека*
Діаметер шнека, мм Діаметер вала, мм Крок витка, мм Товщина пера спіралі, мм Матеріал спіралі
* – Остаточна ціна виробу підтверджується менеджером згідно з наявністю матеріалів на виробництві.